Aparatura

W naszym portfolio znajdują się najwyższej klasy analizatory. Układając naszą ofertę staramy się przede wszystkim zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Zamieszczone w niej instrumenty gwarantują:

Szeroki zakres pomiarowy

Krótki czas pomiaru

Najlepsza powtarzalność wyników

Najwyższy komfort pracy

Niski koszt eksploatacji

Bezawaryjność

Innowacyjne rozwiązania

Wielkość i kształt cząstek

Systemy do charakteryzacji materiałów pod względem wielkości cząstek, potencjału zeta i masy cząsteczkowej, kształtu cząstek stałych w dyspersjach cieczowych i suchych.

Reologia

Reometr rotacyjny Kinexus zaprojektowany specjalnie dla przemysłu farmaceutycznego. Analizator zapewnia ochronę danych pomiarowych zgodnie z wymaganiami 21 CFR Part 11.

Charakteryzacja białek i polimerów

Pomiar TOC/OWO w wodzie

Analizatory do pomiarów TOC/OWO w wodzie oczyszczonej i wodach środowiskowych.

Separacja cząstek

Instrumenty firmy Postnova Analytics wykorzystują technikę frakcjonowania cząstek (FFF), będącą nowoczesną alternatywą dla chromatografii.

Kontrola procesów

Spektrometry Ramana firmy  Tornado Spectral Systems  pozwalające na kontrolę procesów w trybie ciągłym.

Analiza elementarna

Spektrometry ASA, ICP-OES i AFS firmy PG Instruments odgrywają znaczącą rolę we wszelakich badaniach środowiskowych i nie tylko.


Nasi partnerzy biznesowi:

Malvern Panalytical - logo


Malvern Panalytical

Wiodący producent analizatorów do szeroko pojętej charakteryzacji cząstek.

Instrumenty firmy Malvern Panalytical umożliwiają pomiar wielkości cząstek stałych (nano i mikro), emulsji i aerozoli, potencjału zeta i masy cząsteczkowej (nano), a także kształtu cząstek i właściwości reologicznych.


Vision Analytical Inc.

Amerykańska firma dostarcza rozwiązania dedykowane do charakteryzacji wielkości i kształtu cząstek.

Produkty Vision Analytical są doskonałym uzupełnieniem systemów dyfrakcji laserowej.

Postnova Analytics - logo


Postnova Analytics

Postnova Analytics GmbH jest światowym liderem w technice FFF (Field-Flow Fractionation – frakcjonowanie w polu sił). W ofercie firmy znajdują się kompletne systemy do separacji cząstek możliwe do zintegrowania z szeregiem detektorów dobieranych według potrzeb użytkowników.

PG Instruments Ltd.


PG Instruments Ltd.

Wiodący producent analizatorów i akcesoriów do szeroko pojętej charakteryzacji chemicznej. Firma posiada w swojej ofercie m. in. spektrometry absorpcji atomowej, optyczne spektrometry emisyjne (ICP-OES) oraz spektrometry fluorescencji atomowej.

logo altus science


Altus Science

Brytyjska firma Altus Science specjalizuje się w dostarczaniu certyfikowanych wzorców wykorzystywanych w pomiarze TOC i przewodności, a także certyfikowanych fiolek.


OI Analytical (Xylem Inc.)

OI Analytical jest amerykańską firmą z dużym doświadczeniem analitycznym, szczególnie w kwestii analizatorów węgla organicznego i chromatografii gazowej, została założona w 1969 r. Od 2011 r. jest częścią koncernu Xylem.


Nicoya

Innowacyjna firma biotechnologiczna z Kanady. Nicoya posiada w swojej ofercie instrumenty wykorzystujące do pomiaru powierzchniowy rezonans plazmonowy (SPR).


NETZSCH Analyzing and Testing

Netzsch jest niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w produkcji maszyn i oprzyrządowania dla potrzeb produkcji, analizy termicznej, posiadająca w swojej ofercie również reometry.

logo-Tornado-150px


Tornado Spectral Systems Inc.

Firma Tornado Spectral Systems Inc. została założona w 2013 roku. Kanadyjski producent jest globalnym dostawcą systemów do szeroko pojętej analizy chemicznej i pomiarów wykorzystujących  spektroskopię Ramana.