Aparatura

W naszym portfolio znajdują się najwyższej klasy analizatory. Układając naszą ofertę staramy się przede wszystkim zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Wielkość i kształt cząstek

Systemy do charakteryzacji materiałów pod względem wielkości cząstek, potencjału zeta i masy cząsteczkowej, kształtu cząstek stałych w dyspersjach cieczowych i suchych.

Charakteryzacja białek i polimerów

Mikrokalorymetry z rodziny MicroCal, chromatografy żelowe z rodziny OMNISEC, systemy SPR: Alto, OpenSPR/SPR-XT, analizatory dichroizmu kołowego z rodziny Chirascan, analizatory Stopped – flow SX20 oraz analizatory stabilności białek SUPR.

Pomiar TOC/OWO w wodzie

Analizatory do pomiarów TOC/OWO w wodzie oczyszczonej i wodach środowiskowych.

Separacja cząstek

Instrumenty firmy Postnova Analytics wykorzystują technikę frakcjonowania cząstek (FFF), będącą nowoczesną alternatywą dla chromatografii.

Topografia powierzchni

Mikroskopy sił atomowych firmy ICSPI umożliwiają obserwację takich próbek jak DNA, nanorurki czy sieci atomowe.

Kontrola procesów

Spektrometry Ramana firmy Tornado Spectral Systems oraz Spektrometry NIR (bliskiej podczerwieni) od VIAVI Solutions pozwalające na kontrolę procesów w trybie ciągłym. Systemy procesowe do pomiaru rozkładu wielkości cząstek od Malvern Panalytical.

Analiza termiczna

Szeroka gama instrumentów do analizy termicznej od firmy Hitachi: różnicowe kalorymetry skaningowe (DSC), jednoczesne analizatory termograwimetryczne (STA), analizatory termomechaniczne (TMA), dynamiczne analizatory mechaniczne (DMA)


Nasi partnerzy biznesowi:

Malvern Panalytical - logo


Malvern Panalytical

Wiodący producent analizatorów do szeroko pojętej charakteryzacji cząstek.

Instrumenty firmy Malvern Panalytical umożliwiają pomiar wielkości cząstek stałych (nano i mikro), emulsji i aerozoli, potencjału zeta i masy cząsteczkowej (nano), a także kształtu cząstek i właściwości reologicznych.


Vision Analytical Inc.

Amerykańska firma dostarcza rozwiązania dedykowane do charakteryzacji wielkości i kształtu cząstek.

Produkty Vision Analytical są doskonałym uzupełnieniem systemów dyfrakcji laserowej.

Postnova Analytics - logo


Postnova Analytics

Postnova Analytics GmbH jest światowym liderem w technice FFF (Field-Flow Fractionation – frakcjonowanie w polu sił). W ofercie firmy znajdują się kompletne systemy do separacji cząstek możliwe do zintegrowania z szeregiem detektorów dobieranych według potrzeb użytkowników.


OI Analytical (Xylem Inc.)

OI Analytical jest amerykańską firmą z dużym doświadczeniem analitycznym, szczególnie w kwestii analizatorów węgla organicznego i chromatografii gazowej, została założona w 1969 r. Od 2011 r. jest częścią koncernu Xylem.

logo altus science


Altus Science

Brytyjska firma Altus Science specjalizuje się w dostarczaniu certyfikowanych wzorców wykorzystywanych w pomiarze TOC i przewodności, a także certyfikowanych fiolek.

hitachi logo


Hitachi High-Tech Analytical Science

Japoński producent najwyższej klasy analizatorów termicznych pozwalających na wykrywanie i wizualizację najmniejszych reakcji w szerokim zakresie temperatur.

logo-Tornado-150px


Tornado Spectral Systems Inc.

Firma Tornado Spectral Systems Inc. została założona w 2013 roku. Kanadyjski producent jest globalnym dostawcą systemów do szeroko pojętej analizy chemicznej i pomiarów wykorzystujących  spektroskopię Ramana.

applied photophysics protein stable


Applied Photophysics

Wiodący dostawca systemów i akcesoriów wykorzystywanych do charakterystyki biomolekuł. Brytyjski producent obecny jest na rynku od ponad 40 lat.  Protein Stable to wspólne przedsięwzięcie firm Applied Photophysics i Fluorescence Innovations.

ICSPI_Logo-small


ICSPI

Kanadyjski producent z siedzibą w Kitchener-Waterloo (Kanada) dostarcza rewolucyjne systemy umożliwiające obrazowanie nanoskali (mikroskopy sił atomowych) szerokiemu gronu odbiorców.

logo sopat


SOPAT

Firma SOPAT została założona w 2011 roku. Niemiecki producent dostarcza najwyższej klasy rozwiązania wykorzystywane w przemyśle do pomiaru i zliczania cząstek.

VIAVI Solutions


VIAVI Solutions

Firma VIAVI Solutions posiada w swoim portfolio zaawansowane technologicznie spektrometry NIR (Near Infrared), które wykorzystują bliską podczerwień dla analizy składu i właściwości materiałów.