Aparatura

W naszym portfolio znajdują się najwyższej klasy analizatory. Układając naszą ofertę staramy się przede wszystkim zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Zamieszczone w niej instrumenty gwarantują:

Szeroki zakres pomiarowy

Krótki czas pomiaru

Najlepsza powtarzalność wyników

Najwyższy komfort pracy

Niski koszt eksploatacji

Bezawaryjność

Innowacyjne rozwiązania

Wielkość i kształt cząstek

Systemy do charakteryzacji materiałów pod względem wielkości cząstek, potencjału zeta i masy cząsteczkowej, kształtu cząstek stałych w dyspersjach cieczowych i suchych.

Reologia

Reometr rotacyjny Kinexus zaprojektowany specjalnie dla przemysłu farmaceutycznego. Analizator zapewnia ochronę danych pomiarowych zgodnie z wymaganiami 21 CFR Part 11.

Charakteryzacja białek i polimerów

Pomiar TOC/OWO w wodzie

Analizatory do pomiarów laboratoryjnych i on-line całkowitej zawartości węgla organicznego TOC i nieorganicznego IC.

Separacja cząstek

Instrumenty firmy Postnova Analytics wykorzystują technikę frakcjonowania cząstek (FFF), będącą nowoczesną alternatywą dla chromatografii.

Kontrola procesów

Spektrometry Ramana firmy Kaiser Optical Systems pozwalające na kontrolę procesów w trybie ciągłym.


Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem i przedstawicielem światowej klasy producentów:

Malvern Panalytical - logo


Malvern Panalytical

Wiodący producent analizatorów do szeroko pojętej charakteryzacji cząstek.

Instrumenty firmy Malvern Panalytical umożliwiają pomiar wielkości cząstek stałych (nano i mikro), emulsji i aerozoli, potencjału zeta i masy cząsteczkowej (nano), a także kształtu cząstek i właściwości reologicznych.

SUEZ Water Technologies & Solutions - logo


SUEZ Water Technologies & Solutions

SUEZ Water Technologies & Solutions – producent analizatorów TOC (całkowitej zawartości węgla organicznego) w wodzie oczyszczonej a także w wodzie pitnej i ściekach. Pomiary laboratoryjne i on-line TOC, IC oraz przewodności.

Postnova Analytics - logo


Postnova Analytics

Postnova Analytics GmbH jest światowym liderem w technice FFF (Field-Flow Fractionation – frakcjonowanie w polu sił). W ofercie firmy znajdują się kompletne systemy do separacji cząstek możliwe do zintegrowania z szeregiem detektorów dobieranych według potrzeb użytkowników.


Kaiser Optical Systems Inc.

Kaiser Optical Systems Inc. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie spektrometrii ramanowskej i technologii holograficznej, założona w 1979 roku. Kaiser obecnie zajmuje się produkcją rozwiązań do kontroli procesów technologicznych w trybie ciągłym.