Spektrometry Ramana | HyperFlux PRO Plus, Process Guardian

Spektrometr Ramana HyperFlux PRO Plus jest kompletnym systemem spektroskopii ramanowskiej do kontroli procesu. Instrument wykorzystuje opatentowaną technikę HTVS (High-Throughput Virtual Slit) pozwalającą zapewnić maksymalną rozdzielczość i najwyższą jakość sygnału co pozwala skrócić czas analizy lub też otwiera nowe możliwości pomiarowe do tej pory niedostępne dla spektroskopii ramanowskiej. System jest stosowany do kontroli procesu głównie w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym i biotechnologicznym

W ofercie firmy Tornado znajduje się również analizator Process Guardian przeznaczony do pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach przemysłowych.

Oba analizatory mogą być wyposażone w rozmaite akcesoria, aby sprostać wymaganiom każdego Użytkownika.

Oprogramowanie SpectralSoft

W przemyśle nie ma miejsca na korzystanie z wielu programów do kontroli pojedynczego urządzenia. Pakiet oprogramowania SpectralSoft stanowi kompletne rozwiązanie pozwalające w pełni wykorzystać możliwości procesowego analizatora HyperFlux PRO Plus. Oprogramowanie pozwala w czytelny sposób kontrolować pożądane parametry procesu a także monitorować stan spektrometru Ramana. Oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma programami do analizy chemometrycznej i ma dostępne moduły pozwalające na zachowanie integralności danych i bezpieczeństwa operacyjnego.

HyperFlux PRO Plus

Długość fali lasera 785 nm
Moc lasera 20 – 495 mW
Zakres spektralny 3300 – 200 cm-1 (przesunięcie ramanowskie dla wzbudzenia 785 nm)
Sondy Zanurzeniowe i bezstykowe
Zasilanie 100 – 240 V AC
Długość światłowodu Standardowo 3 metry – inne długości dostępne są na specjalne zamówienie
Wymiary 47 x 22 x 14 cm
Waga 10 kg

 

Process Guardian

Długość fali lasera 785 nm
Moc lasera 5 – 495 mW
Zakres spektralny 3300 – 200 cm-1 (przesunięcie ramanowskie dla wzbudzenia 785 nm)
Sondy Zanurzeniowe i bezstykowe
Zasilanie 100 – 240 V AC
Długość światłowodu Standardowo 3 metry – inne długości dostępne są na specjalne zamówienie
Wymiary 63 x 45 x 20 cm
Waga 15 kg
OPIS 35 – zabezpieczenie lasera

Wysokowydajne, kompaktowe, lekkie i trwałe akcesorium dla spektrometru ramanowskiego HyperFlux PRO Plus. Unikalna konstrukcja pozwala na proste przymocowanie do spektrometru umożliwiając wysoką dokładność pomiarów nawet przy niskich ustawieniach mocy lasera i zapewnia pełną zgodność z wymaganiami dla środowiska wybuchowego ATEX Strefa 0.

Hudson 785 – bezstykowa sonda ramanowska

Dla zapewnienia najwyższej wszechstronności, szybkości i czułości, bezstykowe sondy ramanowskie Hudson 785 firmy Tornado wyposażone są w wysokiej klasy interfejs optyczny, który umożliwia nawet najbardziej wymagające pomiary procesowe lub laboratoryjne. Solidna i wytrzymała konstrukcja pozwala na doskonałe reprezentatywne próbkowanie i odtwarzalność pomiarów w szerokim zakresie zastosowań: ciał stałych, zawiesin, proszków i mieszanin heterogenicznych.

SpectroPort – sonda ramanowska

Wysokowydajne akcesorium pomiarowe, przeznaczone do monitorowania procesów w fazie ciekłej w połączeniu z takimi systemami jak Sartorius Ambr™ or Biostat STR®.

farmacja

biotechnologia

polimery

produkty konsumenckie

chemia specjalistyczna

przemysł rafineryjny

przemysł chemiczny

białka

Prosimy o kontakt z opiekunem produktu:

 

Marek Sterczewski

marek.sterczewski@apinstruments.pl

(+48) 668 221 089


Linki do strony producenta