Kariera

Firma A.P. Instruments Sp. z o.o. Sp.k. – założona w Warszawie w 2001 roku, działa jako wyłączny i jedyny przedstawiciel oraz dystrybutor handlowy renomowanych światowych marek sprzętu analitycznego i pomiarowego. Nasi specjaliści doradzają przy wyborze odpowiedniej konfiguracji analizatorów i niezbędnych akcesoriów według indywidualnych potrzeb użytkowników. Zajmują się także organizacją pokazów oferowanych analizatorów i wykazują ich przydatność do konkretnych zastosowań w nauce i technice.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo, wsparcie i budowanie relacji z klientami
  • Organizacja szkoleń i demonstracji analizatorów dla przemysłu farmaceutycznego
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Przeprowadzanie pomiarów próbek
  • Udział w wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna lub pokrewne (obowiązkowe)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (obowiązkowe)
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń pomiarowo-kontrolnych, sprzętu laboratoryjnego, innych złożonych urządzeń przemysłowych lub w sprzedaży w branży technicznej (przynajmniej 1 rok)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, analityczne myślenie, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych po całej Polsce

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Telefon i komputer służbowy
  • Możliwość pracy ze sprzętem światowej klasy i zdobycia ciekawego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole