Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Nicoya

logo nicoya

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą Nicoya. Kanadyjski producent projektuje i buduje technologie, które są dostępne dla każdego naukowca, przystępne cenowo, przyjazne dla użytkownika i mogą być wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań – od automatyzacji przepływu pracy po kompleksowe, stałe wsparcie klienta. Rozwiązania Nicoya ułatwiają i przyspieszają wykonanie badań, umożliwiając naukowcom skupienie się na analizie danych, publikowaniu literatury i nawiązywaniu ważnych kontaktów.

 

W portfolio firmy znajdują się następujące instrumenty:

Alto jest pierwszym na świecie instrumentem SPR integrującym cyfrową mikrofluidykę (DMF) z biosensorami opartymi o nanotechnologię. Instrument pomaga firmom biotechnologicznym i farmaceutycznym w szybszym wejściu na rynek, zwiększając wydajność już na wczesnym etapie rozwoju produktu.

System SPR Alto

OpenSPR jest jedynym na świecie stacjonarnym instrumentem SPR (Surface Plasmon Resonance – powierzchniowy rezonans plazmonowy). Zapewnia wysokiej jakości analizę interakcji biomolekuł przy ułamku kosztów istniejących rozwiązań. Unikalna nano-strukturalna powierzchnia czujnika pozwala dostarczyć powtarzalne i niezwykle precyzyjne dane kinetyczne. OpenSPR-XT to model, który został zintegrowany z autosamplerem, aby umożliwić w pełni zautomatyzowaną pracę przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

OpenSPR