Laserowy analizator uziarnienia doceniony przez użytkowników

Nic nie sprawia producentowi więcej radości niż zadowolenie klientów. Laserowy analizator uziarnienia Mastersizer 3000 na przestrzeni ostatnich dekad sprawił, że ich praca stała się szybsza, łatwiejsza i dużo bardziej wydajna. Malvern Panalytical codziennie otrzymuje wiele wiadomości zwrotnych. Na szczęście wśród nich znajduje się bardzo niewiele uwag. Producent z dumą może powiedzieć, że robi wszystko, co w jego mocy, aby szybko i skutecznie się nimi zająć.  Zespół rozwoju produktu w Malvern Panalytical często otrzymuje sugestie dotyczące ulepszeń i zmian w urządzeniu. Zespół aprobuje tego typu informacje zwrotne od klientów i stale pracuje nad doskonaleniem jednostki! Jako wiodący producent w dziedzinie dyfrakcji laserowej zawsze stara się ulepszać swoje produkty i zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających branż i klientów.

 

Laserowy analizator uziarnienia strzałem w dziesiątkę

Ponad dziesięć tysięcy użytkowników na świecie posiada laserowy analizator uziarnienia Mastersizer 3000 i używa go do wielu różnych zastosowań. Na temat jego zalet wypowiedzieli się przedstawiciele wiodących na rynku marek:

,,Produkt jest niezwykle użyteczny w analizie API. Dokładne i wiarygodne wyniki umożliwiają kadrze naukowej szybkie podjęcie decyzji podczas rozwoju produktu.”
CADILA HEALTHCARE LTD. | PHARMACEUTICALS

,,W miejscu tak odległym jak Bhutan, Malvern Mastersizer wniósł bardzo wiele w zakresie zapewnienia jakości, w moim obszarze pracy. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze. Jestem dumny, że mogę z niego korzystać w moim laboratorium. W moim laboratorium oprócz przeprowadzania badań dla mojej firmy, wykonuję testy dla firm z sektora górniczego. Wkrótce zamówią oni swój własny system. Jestem dumny z posiadania analizatora Mastersizer.”

PSA PVT. LTD. | GÓRNICTWO I BUDOWNICTWO

„Ten produkt pomógł nam w ilościowym określeniu skuteczności różnych blenderów. Sprawdzałem różne ostrości ostrza w połączeniu z testami smaku. Staraliśmy się znaleźć „złoty środek” tego, jak żywność pokrojona w kostkę powinna być blendowana.”

SHARKNINJA | URZĄDZENIA DLA GOSPODARSTWA DOMOWEGO

 

Namacalne korzyści

To, co producenta naprawdę ekscytuje w recenzjach takich jak ta powyżej, to fakt, że można zauważyć jak subtelne z pozoru zmiany w wielkości cząstek mierzonych na analizatorze Mastersizer 3000, wpływają na właściwości złożonych produktów. Od leków ratujących życie i pysznych potraw, po wieżowce i odrzutowce pasażerskie, Mastersizer 3000 sprawił, że to, co niewidzialne, stało się możliwe do zmierzenia i dzięki temu pracuje na sukces tysięcy zadowolonych klientów.

laserowy analizator uziarnienia MS3000

Rys. 1. Laserowy analizator uziarnienia Mastersizer 3000 od brytyjskiego producenta Malvern Panalytical.

 

Uwielbiany przez klientów

To właśnie z tego powodu Mastersizer 3000 został niedawno nagrodzony przez internetowy portal informacyjny dla naukowców zajmujących się laboratoriami – SelectScience – zasłużonym „Złotym Znakiem Jakości”. Wyjątkowym w przyznawaniu tej nagrody jest fakt, że jest ona bezpośrednim wynikiem opinii użytkowników, którzy posiadają dany aparat laboratoryjny. Znaki jakości SelectScience są przyznawane najlepszym 0,1% produktów, otrzymującym najwyższe oceny od klientów – w przypadku laserowego analizatora uziarnienia Mastersizer 3000 jest to ponad 100 recenzji naukowców, których średnia ocena wyniosła ponad 4,5 na 5. Zespół Malvern Panalytical przeczytał każdą z tych recenzji z satysfakcją, że ich laserowy analizator uziarnienia nadal robi tak wiele, aby pomóc tak wielu.