Knauer

Knauer, z siedzibą w Berlinie, od 1962 roku jest czołowym producentem sprzętu do chromatografii cieczowej. Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym systemy HPLC, UHPLC, preparatywne HPLC oraz FPLC, które są wykorzystywane w laboratoriach badawczych, przemyśle farmaceutycznym, chemicznym i spożywczym.

 

Produkty i Innowacje

  • Systemy HPLC i UHPLC: Knauer dostarcza zaawansowane systemy do wysokosprawnej chromatografii cieczowej, które charakteryzują się wyjątkową precyzją i niezawodnością. Systemy UHPLC umożliwiają ultraszybkie analizy z wysoką rozdzielczością.
  • Preparatywne HPLC: Oferowane systemy są idealne do oczyszczania i izolacji związków w dużych ilościach, co jest kluczowe w procesach badawczych i produkcyjnych.
  • FPLC: Fast Protein Liquid Chromatography (FPLC) to systemy przeznaczone do oczyszczania białek i innych biocząsteczek, stosowane w biotechnologii i badaniach biologicznych.

Knauer kładzie duży nacisk na jakość, innowacyjność oraz zrównoważony rozwój. Firma nieustannie dąży do dostarczania produktów, które nie tylko spełniają, ale przewyższają oczekiwania klientów, przyczyniając się do postępu naukowego i technologicznego.

analityczne hplc Azura Knauer

AZURA analityczne HPLC/UHPLC

Ciśnienie do:400 bar/862 bar/1000 bar/ 1240 bar
System pomp:Izokratyczny, birnarny HPG, Czwartorzedowy LPG
Zakres przepływu do:0,001-10 ml/min lub 0,001-5 ml/min

preparatywne HPLC

AZURA Preparatywne HPLC

Ciśnienie do:400 bar
System pomp:Izokratyczny, birnarny HPG, Czwartorzedowy LPG
Zakres przepływu do:50 ml/min lub 100 ml/min lub 1000 ml/min

FPLC system

AZURA FPLC

Ciśnienie do:50 bar/ 240 bar
System pomp:Izokratyczny, birnarny HPG, Czwartorzedowy LPG
Zakres przepływu do:10 ml/min lub 50 ml/min

azura sec system

AZURA SEC

Ciśnienie do:300 bar/ 400 bar/ 862 bar
System pomp:Izokratyczny
Zakres przepływu do:10 ml/min lub 50 ml/min