Nowy analizator ramanowski od Tornado

Raman Process GuardianMiło nam ogłosić, że 21 września 2021 r. firma Tornado Spectral Systems Inc., wiodący producent analizatorów ramanowskich do monitorowania procesów, ogłosiła wprowadzenie na rynek analizatora nowej generacji – Process Guardian.

Process Guardian wykorzystuje opatentowaną przez Tornado technologię High Throughput Virtual Slit (HTVS™). Spektrometr zaprojektowano tak, aby dostarczał wyniki w ciągu zaledwie kilku sekund, pozwalając naukowcom, inżynierom i technologom na pracę z niezwykłą wydajnością. Process Guardian wykorzystuje rozwiązania inżynieryjne ze sprawdzonego, wysokowydajnego analizatora ramanowskiego Tornado (HyperFlux™ PRO Plus), osiągając zwiększoną moc zbierania fotonów, wyższy stosunek sygnału do szumu i niższe limity detekcji.

 

„Analizator ramanowski Process Guardian to inwestycja w wyjątkową wydajność pomiarów i stabilność – to kolejny krok w optymalizacji naszych produktów” – stwierdził Ambrish Jaiswal, dyrektor generalny Tornado.

„Process Guardian przesunie granice dokładności i rozdzielczości i będzie miał wpływ na różne zastosowania i gałęzie przemysłu, od kwantyfikacji małych cząsteczek do kompleksowej analizy oczyszczania białek” – kontynuował.

 

Process Guardian firmy Tornado na nowo definiuje możliwości pomiarów procesowych z wykorzystaniem spektroskopii ramanowskiej. Użytkownicy mogą w mgnieniu oka nauczyć się korzystać z analizatora. Wysokiej jakości dane zbierane przez Process Guardian mogą dostarczyć informacji procesowych związanych z jakościową lub ilościową charakterystyką chemiczną z niezrównanymi limitami detekcji i specyficznością. Pozwala to lepiej zrozumieć proces, a przez to optymalizować jego kontrolę.

 

„Nasz nowej generacji analizator ramanowski to inteligentna platforma zaprojektowana z myślą o błyskawicznej integracji z przemysłem” – stwierdził Scott Baker, dyrektor operacyjny Tornado.

„Process Guardian umożliwia naszym Użytkownikom realizację ich strategii automatyzacji Przemysłu 4.0” – kontynuował.